دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

[ad_1]

در حالی که بیشتر مردان در رابطه جنسی خود به انزال می رسند، رسیدن زنان به اوج لذت جنسی با محدودیت هایی همراه است. در این مقاله به برخی از عوامل مشکل ساز در این زمینه پرداخته شده است.

گذراندن زمانی طولانی پشت میز

این کار باعث می شود که ماهیچه های لگنی کوتاه شده و رسیدن به اوج لذت جنسی را در رابطه با سختی روبرو سازد. بسیاری از زنان پس از گذشت چند ماه از این وضعیت، مشکلاتی را در می یابند در حالی که برخی برای دریافتن تاثیر پشت میزنشینی به چند سال وقت نیاز دارند. برای غلبه بر کوتاهی ماهیچه های لگنی، هر نیم ساعت برخاسته و چند قدم راه بروید. اگر اتاق محل کار شما اختصاصی است، به ماهیچه های کمر و کفل خود کش بدهید.

دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

استفاده از کفش های پاشنه بلند

استفاده از کفش های پاشنه بلند برای حتی یک مدت زمان کوتاه می تواند به اثراتی مخرب و جدی روی کف لگن و ماهیچه های آن منجر گردد. این تاثیرات می تواند به ماهیچه های ارتباط دهنده مهبل با لنگ نیز تسری یابد. وقتی به دلیل پوشیدن کفش های پاشنه بلند، این ماهیچه های تحت طولانی مدت قرار می گیرند، قادر نخواهند بود پیغام های انگیزشی مورد نیاز برای انزال را مخابره نمایند. در نتیجه با این وضعیت رسیدن به اوج لذت با احتمال کمتری در دسترس خواهد بود.

دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

کم آب نوشیدن

برای داشتن یک انزال راضی کننده بدن شما نیازمند مقدار کافی آب است. بافت تحریک شونده که به بافت پیوندی بدن وصل می شود، از موادی تشکیل شده که برای درست کار کردن نیازمند وجود آب هستند. در نتیجه لازم است که روزانه مقدار کافی آب بنوشید. برای افراد غیرمسلمان که از مشروبات الکلی مصرف می کنند باید گفت که زیاده روی در این مواد، باعث کاهش سطح آب بدن می شوند.

دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

تداخلات دارویی

بروز تداخلات دارویی می تواند از رسیدن به انزال جلوگیری نماید. به شکل کلی داروهای درمان فشار بالای خون، ضدبارداری و ضد افسردگی در این بین بیشترین فراوانی را دارند. این داروها نوعی پروتئین را در بدن کنترل می کنند که برای حاملگی تاثیری کلیدی دارد. از سوی دیگر و به ویژه در زنان مصرف داروهای آنتی هیستامین باعث کاهش ترشحات مهبلی شده و دخول را با مشکل همراه می سازد. در این گونه موارد صرف زمان بیشتر و استفاده از روانکارهای مجاز توصیه می گردد.

دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

آشنا نبودن به خصوصیات همسر

بدن هر زن مانند شخصیت خود او منحصر به فرد است. چیزی که ممکن است باعث تحریک یا انگیزش یک زن گردد می تواند باعث بی تفاوتی یا ناراحتی دیگری شود. یک موقعیت انجام سکس در حالی که برای یک زن دل نشین و دوست داشتنی است، می تواند برای دیگری گوارا نباشد. برای مثال در حالی که یک زن ممکن است از بوسیدن بناگوش خود لذب ببرد، دیگری ممکن است قلقلک شده و تمرکز خود را از دست بدهد. برای این لازم است که آشنایی لازم بین زوجین به وجود آمده و هم دیگر را از ویژگی های جسمی و روانی خود مطلع سازند.

بی تفاوت بودن در رختخواب

یک زن در جریان تماس جنسی می بایست به شکل مداوم بازخورد کار شریک جنسی خود را به او نشان دهد. این کار می تواند با اندکی اغراق نیز همراه باشد تا باعث تحریک بیشتر وی گردد. استفاده از حرکات چشم، حرکات بدن و صداها رایج ترین و موثرترین ابزار به شمار می آیند. با این کار مرد خواهد دانست که زن دقیقا از او چه می خواهد و در چه سطح و مرحله ای از لذت قرار دارد. زنانی که به هر دلیلی از واکنش در برابر محرک ها خودداری می کنند، در رسیدن به انزال مشکل بیشتری خواهند داشت.

پایین بودن سطح هورمون اکسی توسین

این هورمون که با نام هورمون اکسی توسین نیز شناخته می شود، عاملی کلیدی در رسیدن به اوج لذب به شمار می آید. سطح این هورمون زمانی پایین است که شخص دارای اضطراب باشد. خوشبختانه هر چه زمان بیشتری را با همسر خود سر کنید، سطح این هورمون افزایش می یابد. این کار با زل زدن به چشم ها، گرفتن دست ها، و بوسیدن در مدت زمان نسبتا کوتاهی جبران می شود.

دلایلی که زنان را از اوج لذت در یک رابطه محروم می کند

دستشویی نرفتن قبل از برقراری رابطه

در صورتی که عادت داشته باشید، ادرار خود را نگه داشته و پیش از رفتن به رختخواب خود را خلاص نکنید، احتمالا به انزال نخواهید رسید؛ چرا که ترکیب تحریک جنسی با عجله به دستشویی رفتن به خوبی در یک جا جمع نمی شوند. با این کار ممکن است گاهی در حساس ترین لحظات احتیاج پیدا کنید که به دستشویی بروید. این برای رابطه شما یک فاجعه خواهد بود.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *