راهکارهایی برای بیشترین لذت در رابطه جنسی برای مردان

[ad_1]

لذتی که مردان از یک رابطه جنسی می برند به عوامل مختلفی بستگی دارد. در حالی که ممکن است در بسیاری از شرایط مرد به انزال برسد، لذت جنسی او را نمی توان در همه حالات یکسان دانست. در این مقاله به اعمالی اشاره شده که می تواند باعث دستیابی بهتر مردان به اوج لذت در سکس گردد. انجام این کار تقریبا برای هر زنی امکان پذیر است:

راهکارهایی برای بیشترین لذت در رابطه جنسی برای مردان

چشم های همسرتان را سیراب سازید

مردان بسیار بیشتر از زنان از راه چشم تحریک می شوند. هر کاری را که می تواند باعث شود چشمان شریک جنسی شما به دنبال بدن یا حرکاتتان باشد، می تواند به تحریک و در نتیجه ارضای بهتر او بینجامد. استفاده از لباس های تحریک کننده یکی از بهترین راه هاست. در صورتی که پوستی روشن دارید لباس های تیره و در غیر این صورت لباس های روشن تر را انتخاب کنید. در مورد رنگ مورد علاقه می توانید از همسر خود پرسش کنید. استفاده از جواهرآلات و لوازم آرایشی نیز به شکلی موثر تاثیرگذار است.

ساعات صبح را دریابید

مردان زمانی که هنوز کامل از خواب برنخواسته اند، با لذت بیشتری قادر به انجام سکس هستند. برای این کار روزهای تعطیل را انتخاب کنید که زمان بیشتری در اختیار شماست. به ویژه اگر همسرتان روز گذشته را به سختی کار کرده و خسته است، این کار می تواند جذاب تر باشد. انجام این کار قبل از صبحانه و یا بعد از آن بنا به تصمیم شماست، ولی بسیاری از مردها ترجیح می دهند که صبحانه را در رختخواب بخورند. برای این که بتوانند ساعات خوشی را داشته باشید، لازم است که مقداری زودتر از خواب بیدار شده و به سر و وضع خود برسید. زمانی که تصمیم به انجام این برنامه دارید، فراموش نکنید خود و همسرتان قبل از خواب یک دوش حسابی بگیرید.

معجزه دست ها را دست کم نگیرید

این عمل یکی از موثرترین کارهایی است که یک زن می تواند برای شریک جنسی خود انجام دهد. بدین منظور لازم است که مقداری ژل روانساز به در دست گرفته و شروع به مالش آلت جنسی همسر خود نمایید. حوصله در این کار به همراه شناسایی محل های حساس و نحوه درست انجام آن، دارای اهمیت بی مثالی است. به عنوان یک غافل گیری، سعی کنید این کار را زمانی انجام دهید که همسرتان هنوز خواب است. این ماساژ جذاب باعث ایجاد یک نعوظ فوق العاده در او شده و او را با علاقه به یک رابطه آتشین سوق می دهد.

سکس دهانی را فراموش نکنید

سکس دهانی به ویژه زمانی که زن روال آن را مدیریت کند، یکی از موثرترین راه حل های انگیزش برای مردان است. در ابتدا لازم است که از بهداشت محل اطمینان حاصل شود. هر چند که در بین مردان تفاوت هایی در نقاط حساس و نحوه انگیزش وجود دارد، ولی یک سری از مسائل تقریبا برای همه یکسان است. نوک آلت و به ویژه زیر آن حساس ترین نقاط به شمار می آیند. تحریک این نقطه با زبان و لب بیشتری تاثیر را بر جای می گذارد. در مرحله دوم سایر نقاط نوک آلت را تحریک نمایید. لوله اصلی آلت را می توان با لیسیدن و حرکت لب ها تحریک نمود. با کمک گرفتن از دست ها می توانید استراحت کرده و از دخول عمیق جلوگیری نمایید. هر چند که سکس دهانی را می توان به عنوان بدنه اصلی ارتباط مورد استفاده قرار داد، ولی توصیه می شود که به عنوان پیش درآمدی برای تماس جنسی مورد استفاده قرار گیرد.

مردان همیشه تسلط را دوست ندارند

بسیاری از زنان در جریان رابطه جنسی ترجیح می دهند که در پایین قرار بگیرند. رسیدن به انزال برای آن ها در این حالت راحت تر است. در مقابل خیلی از مردان نیز تسلط در رابطه را دوست دارند. با این وجود نباید این رویه همواره تکرار گردد. اجازه دهید که مرد شما به پشت بخوابد و شما روی او قرار بگیرید. با این کار نه تنها طول دادن به زمان رابطه امکان پذیر است، بلکه امکان دستیابی به انزال در نقطه G نیز برای شما وجود دارد. یکی دیگر از مزیت های این حالت امکان برقراری ارتباط چشمی مناسب است.

حالت های مختلف را امتحان کنید

در زوج بسته به شرایط فیزیکی و سنی، در یک یا چند حالت بیشترین راحتی را دارند. با این وجود نبایست از امتحان کردن حالت های جدید خودداری نمایید. این وضع به ویژه برای مردان جذاب تر است. از مرد خود بپرسید که چه وضعی را بیشتر می پسندد. به طور کلی مردان به دخول از پشت (و نه در مقعد!) علاقه مندند. بر این اساس لازم است که زانو بزنید و اجازه بدهید که از پشت دخول صورت پذیرد. با انحنا دادن به ستون فقرات خود و پایین آوردن سر و سینه می توانید به تنگ شدن مجرای مهبل کمک کنید. این کار تحریک مرد را افزایش داده و همین طور امکان انزال شما در نقطه G را محتمل تر می سازد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *