رایج ترین اشتباهات جنسی ۴

[ad_1]

در حالی که تعداد چشم گیری از زوج ها به نحوی از رابطه جنسی خود رضایت کامل را ندارند، برخی از رایج ترین مشکلات را می توان با رعایت یک سری از مسائل ساده حل نمود. در یک مجموعه از مقالات به ۱۷ مورد از این مسائل پرداخته شده است. در مقاله پیش رو ۵ مورد از این موارد مطرح شده اند.

موارد ۱ تا ۴

موارد ۵ تا ۸

موارد ۹ تا ۱۲

۱۳٫ تفاوت بین اغراق و تظاهر را رعایت نمی کنید

این موضوع به شکل ویژه در مورد زنان صادق است. برخی از زنان واکنش های احساسی خود را در هنگام برقراری رابطه با ایجاد حرکات و صداها نشان می دهند. در حالی که انجام این کار باعث تحریک بیشتر مرد و پرحرارت تر شدن رابطه می گردد، تظاهر در آن می تواند مشکل ساز باشد. در صورتی که زن به انزال کامل نرسیده باشد، می تواند باعث گمراهی همسرش گردیده و با فرض این که او به انزال رسیده از کار دست بکشد.

۱۴٫ در زندگی روزانه خیلی با هم محشور نیستید

بدین منظور لازم است که مقداری بیشتر با همسر خود حشر و نشر داشته باشید. یک بار استفاده از یک بشقاب بزرگ را برای خوردن مشترک غذا انتخاب کنید. پیتزا یا ساندویچ خود را با هم شریک شوید. سعی کنید در صورت امکان با هم برای دویدن بروید یا از یک دوچرخه دونفره استفاده کنید. رفتن به سینما، یا تئاتر، یا حتی شهربازی هم می تواند مفید باشد. رزرو کردن هتل برای یک شب غذا خوردن و اقامت نیز یک شگفتی جذاب به شمار می آید.

رایج ترین اشتباهات جنسی 4

۱۵٫ به تفاوت های جنسی خود آگاه نیستید

هیچ دو شخصی حتی از یک جنس با هم ویژگی های جنسی یکسانی ندارد. این وضعیت ممکن است به یک برداشت نادرست از انزال بینجامد. در حالی که لازم است تا حد امکان از خودخواهی جنسی برای رسیدن به انزال پیش رس و به ویژه از جانب مرد خودداری شود، همواره امکان رسیدن به اوج لذب جنسی توسط دو طرف وجود ندارد. بنابر این سعی نداشته باشید که این کار حتما همزمان یا با فاصله زمانی کوتاهی انجام پذیرد. معمولا مردان قادرند که پس از انزال همسرشان خود به تنهایی لذت کافی را ببرند. با این وجود حتما انواع دیگر سکس را نیز امتحان کنید.

۱۶٫  قبل از برقراری رابطه دستشویی نمی روید

این کار از چند جنبه توصیه می شود:

  • مثانه پر در هنگام سکس تحت فشار قرار گرفته و ممکن است احساس درد یا ناراحتی در شخص ایجاد نماید. بنابر این توصیه می گردد که حتما مثانه خود را خالی نمایید. این کار برای روده های پر نیز توصیه می شود.
  • تولید مایعات جنسی در مردان با کارکرد کلیه همراه است. در این بین مقداری از آب خون گرفته شده و به صورت ادرار در کلیه جمع می گردد. بنابر این پر بودن مثانه می تواند بیش از اندازه احساس گردد.
  • راه خروج منی و ادرار در مردان مشترک است. خروج ادرار به همراه منی می تواند علاوه بر ناباوری باعث ایجاد مشکل در نعوظ، و بروز بیماری و عفونت در زن گردد.
  • زنان در اوج لذت جنسی با حرکت مایع در داخل بدن خون همراه هستند. در صورت اشتباه ممکن است که این مایع ادرار تلقی شود. در صورتی که مثانه خود را قبل از رابطه خالی کرده باشید با اطمینان قادرید لذت برده و از خروج ادرار ناراحت نباشید.

رایج ترین اشتباهات جنسی 4

۱۷٫ زیاد به انزال فکر می کنید

هر چند که رسیدن به انزال پس از رابطه جنسی بسیار لذت بخش است، ولی این چیزی نیست که بایست مدام در ذهن شما باشد. در حالی که مردان در صورت داشتن یک نعوظ مناسب اغلب به انزال می رسند، زنان برای این کار نیازمند یک فکر آزاد و بدون استرس می باشند. به عنوان یک زن، هر چه بیشتر به فکر انزال باشید، امکان رسیدن به آن را کاهش می دهید. تنها سعی کنید که از وضع موجود بیشترین لذت را ببرید. در نقش یک مرد، اصرار نداشته باشید که حتما همسر شما به انزال برسد. رفتار او نشان می دهد که آیا آمادگی این کار را دارد یا نه! در صورت اصرار زن ممکن است با تظاهر شما را قانع کند!

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *